Studio Urody Sacrum

Wyjątkowe miejsce, które sprawi, że poczują się Państwo zrelaksowani i usatysfakcjonowani własna urodą. 

O nas

Profesjonalne usługi kosmetyczne w Bełchatowie.

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, którzy systematycznie szkolą się z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki i podologii. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie i sprzęt, aby zapewnić najbardziej zaawansowane i najbezpieczniejsze metody dostępne obecnie na rynku.

Koncentrujemy się na ochronie i utrzymaniu naturalnego wyglądu. Podczas wizyty w Sacrum każdy pacjent otrzymuje indywidualny plan zabiegów, który jest szczegółowo omawiany. Taka filozofia działania powoduje, że wszyscy klienci zostają obsłużeni z wyjątkową starannością. Dbamy o to, aby każdy wyszedł z Sacrum w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

Studio Urody Sacrum

Stosujemy tylko sprawdzone technologie i produkty.

Łączymy najnowsze technologie z produktami do pielęgnacji skóry znanych i cenionych marek, aby osiągnąć naturalne i długotrwałe rezultaty przy minimalnym dyskomforcie. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, nasz personel jest systematycznie szkolony w zakresie opracowywania indywidualnych planów leczenia, aby sprostać konkretnym celom w zakresie odmładzania ciała i redukcji defektów skóry !

Nasze usługi

Studio Urody Sacrum

Oferujemy między innymi: kosmetologię estetyczną, kosmetykę twarzy, laseroterapię, pielęgnację stóp i dłoni, podologię, stylizację rzęs i brwi oraz inne zabiegi kosmetologiczne. Używamy tylko najnowszej jakości technologii i procedur, aby zapewnić najlepszą diagnostykę i dostępne zabiegi.

Zapraszamy !

Nadszedł czas, aby czuć się i wyglądać wyjątkowo !

Zadzwoń lub napisz i umów się już dziś.